ahad_11.1.15

3
RANCANGAN PELAJARAN HARIAN 1 Minggu / Hari / Tarikh : 1/ Ahad / 11.01.2015 2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran : Tahun 5 / 9.00 – 10.00 pagi / Matematik (pemulihan) 3 Tema / Tajuk Standard Pembelajaran (KOD) : - 4 Objektif Pembelajaran : Mengenalpasti aras pencapaian kemahiran asas mengira oleh murid yang perlu dibimbing di Kelas Pemulihan Kirana. 5 Aktiviti PDP : Menjalankan ujian Diagnostik Matematik 6 Elemen Merentas Kurikulum (EMK) : - 7 Bahan Bantu Belajar : Instrumen Ujian Diagnostik Matematik 8 Penilaian PDP : 1. Merekod pencapaian murid dalam kemahiran asas matematik. 9 Refleksi / Impak dan Kerja Rumah : 1 Minggu / Hari / Tarikh : 1/ Ahad / 11.01.2015 2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran : Tahun 3 / 11.50 – 12.50 / Matematik (Numerasi) 3 Tema / Tajuk Standard Pembelajaran (KOD) : - 4 Objektif Pembelajaran : Mengenalpasti aras pencapaian kemahiran asas Matematik 5 Aktiviti PDP : Ujian Diagnostik Matematik 6 Elemen Merentas Kurikulum (EMK) : - 7 Bahan Bantu Belajar : Instrumen Diagnostik Matematik 8 Penilaian PDP : 1. Merekod kemahiran asas matematik terkini yang dikuasai murid 9 Refleksi / Impak dan Kerja Rumah :

Upload: dayanzcute08

Post on 28-Sep-2015

228 views

Category:

Documents


3 download

DESCRIPTION

Rancangan pengajaran pemulihan

TRANSCRIPT

RANCANGAN PELAJARAN HARIAN

RANCANGAN PELAJARAN HARIAN1 Minggu / Hari / Tarikh :1/ Ahad / 11.01.2015

2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran :Tahun 5 / 9.00 10.00 pagi / Matematik (pemulihan)

3 Tema / Tajuk Standard

Pembelajaran (KOD) :-

4 Objektif Pembelajaran :Mengenalpasti aras pencapaian kemahiran asas mengira oleh murid yang perlu dibimbing di Kelas Pemulihan Kirana.

5 Aktiviti PDP :Menjalankan ujian Diagnostik Matematik

6 Elemen Merentas Kurikulum

(EMK) :-

7 Bahan Bantu Belajar :Instrumen Ujian Diagnostik Matematik

8 Penilaian PDP :1. Merekod pencapaian murid dalam kemahiran asas matematik.

9 Refleksi / Impak dan Kerja

Rumah :

1 Minggu / Hari / Tarikh :1/ Ahad / 11.01.2015

2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran :Tahun 3 / 11.50 12.50 / Matematik (Numerasi)

3 Tema / Tajuk Standard

Pembelajaran (KOD) :-

4 Objektif Pembelajaran :Mengenalpasti aras pencapaian kemahiran asas Matematik

5 Aktiviti PDP :Ujian Diagnostik Matematik

6 Elemen Merentas Kurikulum

(EMK) :-

7 Bahan Bantu Belajar :Instrumen Diagnostik Matematik

8 Penilaian PDP :1. Merekod kemahiran asas matematik terkini yang dikuasai murid

9 Refleksi / Impak dan Kerja

Rumah :

RANCANGAN PELAJARAN HARIAN1 Minggu / Hari / Tarikh :1/ Isnin / 12.01.2015

2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran :Tahun 3 / 7.30 8.30 / Bahasa Melayu

3 Tema / Tajuk Standard

Pembelajaran (KOD) :-

4 Objektif Pembelajaran :Mengenalpasti kawasan kelemahan murid dalam kemahiran/konstruk Linus

5 Aktiviti PDP :Menjalankan Ujian Diagnostik B.Melayu

6 Elemen Merentas Kurikulum

(EMK) :-

7 Bahan Bantu Belajar :Instrumen Ujian Diagnostik B.Melayu

8 Penilaian PDP :1. Merekod analisa ujian Diagnostik yang dijalankan

9 Refleksi / Impak dan Kerja

Rumah :

1 Minggu / Hari / Tarikh :1/ Isnin / 12.01.2015

2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran :Tahun 2 / 9.00 10.00 / Bahasa Melayu

3 Tema / Tajuk Standard

Pembelajaran (KOD) :-

4 Objektif Pembelajaran :Mengenalpasti kawasan kelemahan murid dalam kemahiran/konstruk Linus

5 Aktiviti PDP :Menjalankan Ujian Diagnostik B.Melayu

6 Elemen Merentas Kurikulum

(EMK) :-

7 Bahan Bantu Belajar :Instrumen Ujian Diagnostik B.Melayu

8 Penilaian PDP :1. Merekod analisa ujian Diagnostik yang dijalankan

9 Refleksi / Impak dan Kerja

Rumah :

RANCANGAN PELAJARAN HARIAN1 Minggu / Hari / Tarikh :1/ Isnin / 12.01.2015

2 Kelas / Masa / Mata Pelajaran :Tahun 2 / 11.50 12.50 / Numerasi (Matematik)

3 Tema / Tajuk Standard

Pembelajaran (KOD) :-

4 Objektif Pembelajaran :Mengenalpasti kawasan kelemahan murid dalam kemahiran/konstruk Linus

5 Aktiviti PDP :Menjalankan Ujian Diagnostik Matematik

6 Elemen Merentas Kurikulum

(EMK) :-

7 Bahan Bantu Belajar :Instrumen Ujian Diagnostik Matematik

8 Penilaian PDP :1. Merekod analisa ujian Diagnostik yang dijalankan

9 Refleksi / Impak dan Kerja

Rumah :