tiru minit

Click here to load reader

Post on 10-Nov-2015

331 views

Category:

Documents

19 download

Embed Size (px)

DESCRIPTION

minit mesyuarat agung

TRANSCRIPT

Lampiran 5

SKM-PK DAFTAR- 01 PROSEDUR MEMPROSES PERMOHONAN PENDAFTARAN KOPERASI SKM WILAYAH LAMPIRAN 4

Borang KPK 02 MINIT MESYUARAT AGUNG PERMULAAN

KOPERASI ............................. BERHAD1.Mesyuarat kerana menubuhkan koperasi yang dinamakan Koperasi ............. Berhad telah diadakan pada mulai jam .bertempat di ....

2. Hadir dalam mesyuarat agung permulaan ini ialah seramai . orang bakal anggota. Turut hadir ialah;

i ..................................................

3. Majlis telah dipengerusikan oleh penganjur mesyuarat ............................. ................................................

4.Keputusan mesyuarat;4.1Pelantikan Pengerusi Mesyuarat

............................................. telah dilantik dengan sebulat suara untuk mempengerusikan mesyuarat ini atas cadangan..............................yang disokong oleh ...................................4.2Persetujuan Menubuhkan Koperasi

Tujuan koperasi ini ditubuhkan dan aktiviti-aktiviti yang boleh dikendalikan olehnya telah diterangkan kepada mesyuarat oleh .......................................................... . Ikutan itu atas cadangan ............ yang disokong oleh ...........bersetuju dengan sebulat suara menubuhkan sebuah koperasi dengan tanggungan berhad yang dinamakan Koperasi ...................................... .................. Berhad.4.3Penerimaan Undang-undang Kecil Koperasi

Undang-undang Kecil Koperasi yang dicadangkan untuk dipakai

bagi Koperasi ini sebagaimana yang telah dikelilingkan kepada bakal-bakal anggota telah diterangkan oleh ............................. dan atas cadangan

............... yang disokong oleh ................. bersetuju sebulat

suara menerima Undang-undang Kecil itu dengan segala hak, kewajipan dan liabiliti sebagaimana diperuntukkan di dalamnya.

4.4Permohonan Bagi Didaftarkan Sebagai Koperasi

Atas cadangan ................... yang disokong oleh ........ bersetuju sebulat suara membuat permohonan kepada Suruhanjaya bagi didaftarkan Koperasi ini dan Undang-undang Kecilnya.

4.5 Membentang dan Meluluskan BelanjawanBagi tujuan melicinkan pengurusan dan pentadbiran koperasi ini, atas cadangan .............dan disokong oleh .mesyuarat bersetuju meluluskan belanjawan berjumlah RM... seperti di lampiran 1 berkembar.

4.6 Menentukan Had Maksimum Keterhutangan Koperasi

Atas cadangan ....................yang disokong oleh .,mesyuarat bersetuju meluluskan had maksimum keterhutangan koperasi ini sebanyak RM

4.7Meluluskan Pelantikan Panel Juruaudit Luar

Atas cadangan ..................... yang disokong oleh .............................. bersetuju sebulat suara meluluskan satu panel Juruaudit Luar seperti berikut:i) Suruhanjaya Koperasi Malaysia;

ii) ...................................................

4.8Pemilihan (i) Anggota Lembaga Mesyuarat dengan sebulat suara bersetuju memilih nama-nama berikut menganggotai Lembaga Koperasi ini dan memberi kuasa menandatangani permohonan untuk mendaftarkan Koperasi ....................................................................... Berhad dan Undang-undang Kecilnya:Bil.Nama Anggota LembagaNama PencadangNama Penyokong

1.EN CHAN KOK WAIEN SAYED NOR AZIZAN B TUAN NORDINEN KHAIRUL ANNUAR BIN KASIM

2.EN CHOH AH CHIN PN ZALINA BT ISMAILPN KHAMSAWATI BT JAAFAR

3.PN HAJAH FATIMAH BT BESARPN NOR HALAWATY BT MUSTAFAPN NIK HAZMAH BT NIK IBRAHIM

4.PN NOR HALAWATY BT MUSTAFAUMI KALSOM BT NASRINUR ZAHIRAH BT ABDUL RANI

5.PN SIM CHIEW LENGNUR IFARIHA BT MOHD ASRILIEW HUI SHAN

6.PN WAN INTAN SHARINA BT WAN ABDUL MAJIDPN NOR HALAWATY BT MUSTAFAPN ZALINA BT ISMAIL

7.PN SULIATI BT HAMZAHNUR ANIS LIYANA BT AZHARNUR EMILYA RASHIDAH

8.CIK TAY BEE KENGNURUL HUSNA BT ROSLANOH SHI PANG

9.EN SAYED NOR AZIZAN B TUAN NORDINLIEW HUI SHANMUHAMMAD SHARUL AZWAR

10.NOR EMILYA BT ARIFINNUR AMIRA SHAHIRAH BT ADZMANMUHAMMAD IZWAN

11.NUR FATHIN ATHIRAH BT AZHARNURSUHAIFIQAH BT SUHAIMIMUHAMMAD ALIFF SYAZWAN

12.HANG KWONG YEEKNUR FATIN AMIRAH BT RASLIMUHAMMAD HANIF

13.NUR SUHAILA BT MOHD SALLEHFARANADIA IZLYN BT JAISSIVASRI A/P SEKARAN

14.OH SHI PANGNUR ANIS LIYANA BT AZHARNG KA YING

15.CHONG KAH SINGNUR IFARIHA BT MOHD HASRIKISHEN KUMAR

(ii) Pemilihan Anggota Yang Akan Turut Sama Menandatangani Permohonan Pendaftaran (sekiranya bilangan anggota Lembaga kurang dari 10 orang)

Mesyuarat dengan sebulat suara bersetuju memilih nama-nama berikut untuk turut sama dengan anggota Lembaga bagi menandatangani permohonan untuk mendaftarkan Koperasi..................................................................................Berhad dan Undang-undang Kecilnya:Bil.Nama Anggota Nama PencadangNama Penyokong

1.

2.

3.

4.

Mesyuarat ditamatkan jam ............

TANDATANGAN BAKAL-BAKAL ANGGOTA

BAHAWASANYA kami yang bertandatangan di bawah ini mengakui bahawa kami adalah bakal-bakal anggota Koperasi .................................................................................... Berhad yang berkelayakan sebagaimana disyaratkan di bawah Undang-undang Kecilnya dan kami mengakui menerima segala hak, liabiliti dan kewajipan kami sebagaimana diperuntukkan di bawah Undang-undang Kecil itu dan menerima segala ketetapan yang telah diambil dalam mesyuarat agung.

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

1MOHD ARSYAD B KASIM970906065669

2LAI CHUN HONG970425065705

3SEAH QING JIE970308045027

4PHUA SENG HOONG970508065583

5DANNY OWL JUAN TINGK990554

6LEE WENG YEW970122065767

7YAP KIN TECK970924065603

8CHEE CHI HAU970920335055

9TAI JUN JIE970720065281

10CHONG CHUI YEE970623065394

11THINAGARAN A / L RAULCHANDRN970105065191

12LEE WAI LOKE970311065811

13LEONG YIN SOON971212065271

14PANG TUEI HOW971013065711

15SCOTT LEE KEAN YIK970728055117

16FONG KEE HONG970604065655

17CHIN JIA ROCK970111105751

18AU YONG FOO MUN971125066161

19HOE BOON LONG971104065979

20MIMI NUR FAIZAH NAZIRAH BT ABD MUTALIB970525065470

21MUHAMMAD IZAT BIN SAZARI970520065463

22MARIAM BINTI ABDULLAH970516065508

23QUEK JIA HAO960118065327

24OOI POH HUI960926075232

25VINESHWARAN A / L ARASU961207065673

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

26MOHD AZIM SYAFIQ BIN SULAIMAN970123115295

27CHING XIN CHOON970310065713

28MUHYAFIFI BIN MUHAMAD970611065637

29MUHAMMAD FAIZ BIN RAMLEE970512065295

30MUHAMMAD AMIRUL ASYRAF BIN ROSLI 971225036031

31MUHAMMAD AIDIL ALFAN BIN MOHD ROSDI971114036629

32THONG CHOO EE961101065915

33LOW LEE KUAN970320065522

34WONG KER SINL154128

35MOHAMAD SHAH NUR REDZUAN B MOHAMED AMAN970221065455

36VAITHESWARY A/P KUMARAN961109065290

37TAN JIT HUNG961103105781

38LOW GUAN TECK970307065843

39CHAN YOONG YEW970312065311

40KENDRY KEE WEI CHUAN960831065795

41YAP FOONG YUAN961022065255

42KANNAN A/L MUTHU KUMAR970606065405

43CHAN CHEE YINAD74891

44CHEONG CHUN LEONGK383773

45NORSULAIHAH BT ABDULLAHAG40825

46TAN REN QUANAC14415

47ISAIAH WONG TECK SENGAC12748

48HENG EK JUNK476752

49CHE MAIZURAH FARAHANIM CHE ZUKI970816115896

50WONG JIA NI970715335080

51NUR ATIQAH BINTI RAMLI970519065538

52ANG SUANG MENG961127115550

53YAW HUI XINL067060

54MOHD AZRUL AFIF BIN ZAIDI970627035855

55MOHAMMAD AINNOR BASIR BIN MOHD ROSDI970810065381

56MUHAMMAD NOOR AIMIN SHAFIQ BIN DIN970716065297

57NURUL HUSNA BT ROSLAN971210066086

58NUR INSYIRAH BINTI MOHD HATTA971215066480

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

59NUR IFARIHA BINTI MOHD HASRI971007065862

60NURUL FAZLIYANA BT MOHD RASLI970721065056

61NUR AMIRA SHAHIRAH BT ADZMAN970211065486

62KEK JIUN SHIAN970108335185

63NUR FATHIAH BINTI ROHIMI970307065878

64CHE NURAIN BT CHE ISMAIL970509065470

65RANI A/P MANAHAGAN970430055464

66MUHAMMAD FARIS AIMAN BIN ABDUL RAHIM970411146379

67ZURAAIN SYAFINAZ BINTI OMAR970426016286

68YOGENDRAN A/L SYLVESTERAG42840

69LIM CHENG YU970831065698

70NUR IZZETI HAFIFI BT MOHD ROSLAN971218065782

71PEGGY OOI SIEW YENG971213075252

72YEE CHAI YUENK481652

73MOHAMAD HAIKAL HAKIM BIN MOHD NAZERI970716065553

74POH PANG HAN970819065775

75TAN YIN MING970812065609

76MUHAMMAD HAFIZ BIN ABD RAHMAN970624105589

77AMIRUL NAIM BIN HALIM970623016939

78NIAU WAI HO970722065525

79NURIN SAADAH BINTI MOHD AZAHAR971027105438

80LOW TUCK WAH971130065921

81NUR EMYLIA RASHIDAH BT ESHEIME971126065988

82MUHAMMAD ALIFF NAZMI BIN ABD AZIZ971123065747

83CHE WAN JALWAA SYAMIELIA BINTI IBRAHIM971029065994

84CHIA CHIN PEI970827335210

85CHUA SOON WEI971025065719

86NUR AQILAH BINTI ROSLI971007335092

87YAW HUI XIN970929335000

88FATIN NUR FATIHAH BT ABDULLAH970928065854

89ZAIREE IQMAL BIN ZAIFUL AMRIL970926065631

90CALVIN WONG HAO JUN970922335091

91POT SWEE ZHI960731017403

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

92SITI NUR SARAH BT MAHAYUDIN970822115294

93MUHAMMAD RIZARUL HAFIZ B. MOHD ZULKIFLI970710065309

94CHIN HOW JET971212065351

95CHEAH JIUN SHIAN970831335037

96SHALINI A/P JAYARAMAN970421065898

97AZMIL AMIN BIN MOHD HAMSAN971217066097

98MUHAMMAD AIDIL AZRUL B.MOHAMAD RUSLI971002065433

99LEE BEE YAN971116065722

100MOHD AMIRUL BIN AZMANAE72610

101AINA SAKINAH BINTI MOHD SAZLAN970628075364

102FONG JING WEI970517065438

103NORSHAHDATUL AKMAL BT CHE OSMAN970408147012

104EZWANI BT ABDULLAH970203065320

105LAU CHOR SING970129015252

106THONG VIE LEONG970107146411

107SITI NUR SAMIHAH BT ABDULLAH970410115300

108YUZAIRIE BIN MOHAMED970409065721

109NOR AMIRA FAZIRA BT MOHAMED NOR970404066020

110MOHAMAD FARHAN B MOHAMAD970404065001

111CHAN YI LING961008065208

112CHEN YONG JIAN960119665024

113ERIC LIEW CHOON HOE971202066043

114NOR SAFIRA BINTI ABDUL AZIZ970812065609

115TAY YIH MING970812065609

116MOHAMAD ZAHARIL FARHAN BIN MI970611065485

117YEW CHU YI 9707722095097

118MAZMIN FIRDAUS B. AZLI970011065485

119SIOW JEAN YIEN970617065176

120GUAN WAI SHENG970916065849

121MUHAMMAD KHAIRIL SYUKRI BIN MOHD ASARI970609065515

122MOHAMAD FIRDAUS BIN RUSLAN971110115215

123MOHD ZULKARNAIN BIN MOHD ZURAIDI970820065385

124WU JIE JING971006065684

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

125HOOI CHIY WEN971229065972

126TAN DONG MING970512335275

127MUHAMAD AMIN NAIM BIN RAMLI971030065799

128UMAR BIN KAMAL970827065097

129CHANG CHEE LEONG961226065353

130MUHAMMAD ARMAN BIN ABDULLAH970904065817

131UVALATHA A / P MARTANDAWAR970602065372

132NUR HAZIMAH BT MOHAMMAD ZAIN970906126062

133MUHAMMAD AMIRUDDIN BIN OSMAN970202065169

134LEE CHUN CHENG960228065703

135NUR ISMAHANIS BT ISMAIL970715385176

136CHUAH YENN CHIKAF28215

137LAU POI SAN971021065818

138HO WAN JING971020065584

139MUHAMMAD SHUKRI BIN ABDULLAH971004065613

140MUHAMAD ANAS BIN BUSU970929035585

141WONG YAN NEE970903335010

142MOHAMAD SHAZWAN BIN MOHD RODZI970830065733

143HAASVENIE NAIR A / P K. LOKITHASAN970801065224

144GANGA DEVI A / P KRISHNAN970308065650

145MOHAMMAD FADZIL BIN ABD MANAF970617335159

146SURIATI BT SAID970503595016

147GUNAWATHI A / P MARATHON970415065306

148CHRISTOPHER JEEVAN970328065359

149MOHAMAD NURFAZWAN BIN MOHD ROSDI970328035053

150SATHIASEELAN A / L PALURAJOO970731065957

151NURUL AIN AL'YA BT KAMARUZAMAN971115065712

152YOGESWARI A / P RAMU970603065349

153LEE YEE TENG960912065762

154TAN JAU YIN961102065407

155CHAN ZHI HUI970625065216

156NUR MAIZATUL HANIM BT AZIZ970625065136

157AFIQ IKHWAN BIN NAZARUDDIN971007065731

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

158RUBIATUL FARAWAHIDA BINTI FAUZI970519335016

159LAI CHENG MAN960113065336

160MUHAMMAD SHAFIZUDIN B SHAMSUDIN971208145949

161NG CHIN HONG970109065527

162NUR FAZRIENA BT NAZARUDDIN970302065502

163ATIF HANIF BIN MOHD ASHRI970421115015

164CHAI SIN YUEN971022065082

165MOHAMAD MAIZUWAN B MOHAMAD970930065415

166LIM JUAN HONG970313065639

167NOORASYIKIN BT MOHD KAMAL LOWL050083

168MUHAMMAD SYAHIR BIN JAAFAR971011115447

169RUBINI A/P RAMACHANDRAN970521065190

170SYAZWAN AFANDI BIN MOHD AMINUDIN970707065279

171GUMARA RAJ A/L SUPRUMANIAM970721385201

172TANG WAI KIT970112065683

173MOHD ASRAF SYAZWAN BIN AYUB970329465215

174MOHAMAD AMIRUL IQBAL B ROSLI970226085383

175PURATAM A / P RAMASAMY970417065334

176LOUIS SERRA970601115637

177NAVEEN SHARVIN A/L TAMIL SELVAN971006065617

178TONG YOKE SANG970109145404

179RADZATUL SHAMIR BIN RAMLI970222065959

180THONG BEI YEE970812065596

181NUR AMERA BT ABD RAOF970731115774

182ALEX FOONG WENG LEEK970724065131

183MEGAT ISKANDAR BIN MEGAT SHUKOR970722136063

184KEW FONG SHUN970623065263

185NG SHAO FENG970620065401

186TAN CHING MING971121065903

187KISHEN KUMAR971107065691

188NURUL NAZIRA BT JAYA [email protected] RIDZUAN97101765954

189YIP CHENG YAO971229065315

190TAN SHI YAN970521065676

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

191NUR ZAHIRAH BINTI ABDUL RANI970204335062

192LOW LI SHIN970401065786

193KHEOH SHENG JI970529065291

194NUR AISYAH BINTI ALI971112065194

195SHIN GUI TING970129065786

196NUR IZZATTI BT MISBAH970716065318

197NUR AZLIN SUZWANI BINTI AZMAL970531065274

198NURSYAMIRA IZZATI BINTI ZAHARUDDIN971215015985

199NURUL AZLIN BT RAMLEE970810065824

200FARRANADIA IZLYN BT JAIS970124065656

201PANG KIN MUN970801065726

202SHANNON RAJ A/L STEPHEN JABARAT970201086013

203CHIN JIE MING970531016501

204NUR ANIS LIYANA BT AZHAR970405335042

205LOW RIE HRONG MARCUS971108065511

206PHUA MEI YUH970817335014

207UMI KALSOM BINTI NASRI970813065838

208AHMAD FARIZ BIN AHMAD ZAINI970813065643

209MUHAMMAD KHALAF BIN ANUAR970731105699

210NUR FARAHIN ILYANIS BINTI JAMRI970708036146

211LAI ANN KEY970626065568

212NOR SYAMIMI AMALIA BINTI NOOR ZAMRI970605015086

213CHONG SHI HUEY971209066118

214YONG ZIN LIN97112335043

215AZLAN BIN ISMAIL971113465149

216TAN WYE SHIAN971111065774

217AHMAD FARIS SYAHMI BIN MOHAMAD LAZIM971014065799

218CHOO HAO JIANG971006065609

219NURUL ATIKAH SYUHADA BINTI ADAM970926065770

220LEE VAI JIAN951130065851

221TAN CHIN JIAN950317065187

222SYASHA SAVREENA AHMAD PAUZI960607065048

223YEE JIAN HANN960603066091

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

224SUREN KUMAR A/L MANIMARAN960611065195

225MOHD AZHAR HELMI BIN ZAKARIA960430035261

226WAN HISYAMUDDIN WAN YUSRI960423065067

227FRANK THAJEIK ANAK AKOK960315135507

228RUBIATUL FARLISSA BINTI FAUZI960313065588

229MUHAMMAD HILMI ARMAN BIN AZIDI961214065401

230NUR MELISSA BT SOFYAN961210065754

231SIVA RAJAN A/L THANABALAN961207065649

232MUHAMAD FARID BIN MAMAT950713065277

233RUTHIRAN A/L PARAMASIVAN950707065253

234CHEONG EN WHA951228065083

235RAJA A / L M. SEKARAN960723065923

236NYON SUK YEIN960417065642

237PARVATHI A/P RAJASEGARAN950128065030

238MUHAMMAD RISHAM BIN MOHD AZAN961217065845

239UVARAJ A/L SUPAIYA951124065505

240MARLINA BT ARIANTO960812065140

241MUHAMMAD SHAH RIZAL BIN ALIAS960808335099

242NANTHINI A/P SIVAKUMAR960512065484

243CHONG HUEY WEN960723017040

244MUHAMMAD SOFI BIN ZULAIMI961025065269

245MUHAMMAD SOFIYAN B ZULAIMI961025065197

246SYUHARDI BIN SARIPUDIN960921065705

247CHEAH YI LING961217065124

248WONG WEE YAN960529065030

249MUHAMMAD AL- AMIN BIN MAT DAUD960329065239

250VANNESA LEE PEI IENG960406065364

251RAVENA A/P SUPRUMANIAM960311085338

252TEONG JIA FONG960311065564

253BAYU KURNIAWAN960227615017

254NUR SHAFIEEKA SHUHADA BINTI MOHD RUSLI960217065074

255YAW HUI YUAN960215065038

256FOO WEE KEE961129065626

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

257NUR AWATIF ADAWIYAH BINTI ABDUL AZIZ961223065438

258NUR AFIFAH BT HAFUDZI961212055410

259CHAN CHAI WEI961206065372

260NUR AFIQAH BINTI ABD RAHIM961203065262

261NUR INTAN SYAZANA BT MOHD SAHARIM961122065412

262CHEONG KAH WEI961124065627

263HENG YUEN LONG960503065833

264MUHAMMAD FARHAN AFIQ BIN MOHD AZIZAN961118065719

265AMIRA NATASHA BINTI ABDULLAH HARUN960126065060

266YEEM LI REN960110065189

267WONG JOON MENG961014065347

268NUR AZZAHRA BINTI MOHD KAZIWAN961113065306

269ABDUR RAHMAN BIN KAMARUZAMAN961101065907

270NUR FARRAHIN ATIQA BINTI MAT ISA960812335104

271LEE MAN HINN960802065147

272MUHAMMMAD YUSOF BIN KASIM960731065501

273JEYASREE A/P MAHANDRAN960702065748

274NOOR AMIRA ASNIEDA BINTI ASMAWI961101065210

275NUR DALILA DIYANA BINTI ROSLI961027065668

276FAIQAH BINTI ABDUL RASHID961026065156

277NUR QURRATU'AINI BT ISMAIL961015065150

278WAN AZLAN SHAH BIN JARUDIN961010065223

279MUHD QUSRI BIN ABDUL JABAR960921065721

280NURFATIHAH BINTI MOHAMMAD NAZAM BASHA960913065190

281MUHAMMAD SYAMIL BIN SAMSUDDIN960526065959

282NURUL ATIQAH BINTI BADRUL HISHAM960603065830

283NUR FARHANA BT NAZERI960502065284

284MUHAMMAD ASYRAFF ILYAS BIN HALIMI960424065157

285MUSTAZABILLAH BIN AMI MUSTAFAR960419066147

286ZUL AZMI BIN ASBANDI960416115329

287CHOO KOK MENG960414065495

288ZAKWAN BIN SAMSUDIN960212035255

289ENG CHUI YOKE961224065800

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

290NURUL SYAHIDA BINTI MT HISA961207065622

291NUR AINA SULINA BT SULIMANTO960510065110

292MUHAMMAD ARIFF BIN SHARUDIN960208065531

293NURSUHAFIQAH BT SUHAIMI960130065100

294MUHAMAD MUKHLIS BIN MOHD FAUZAN960114035673

295LEONG KAI XIN960722065534

296NORMAISARAH BT MOHD HATTA960908115560

297SITI NUR AIN BIN MOHAMAD SHABRIK107661

298NUR IZZATUL ASHIDA BT M.ZAMRI960615065184

299NUR ATIKAH BT ABU BAKAR960701065498

300MUHAMMAD FARIS FARHAN BIN HASSAN960521025915

301MOHAMMAD ALIF FIKRI BIN ISMAIL961114115555

302AMIRAH BINTI MOHD HAMSAN960730065622

303HO WAN TING960906065790

304NUR AQMA FATEHAH BINTI MOHAMAD960706065168

305NURUL HUDA BT ROSLAN960615065010

306CHOW KIM WAI960514065839

307CHEAH CHOW WEI961030075605

308WOO HUI FEN961027065190

309LIEW SZU KEI961026065076

310NUR FATIN AMIRAH BT RASLI960905065940

311NUR AFIQAH BT MOHAMMAD NADZIRI961008065056

312ERRA FAZIRA BT AWANG960920065818

313TAN BOON MENG961020065411

314TAM HUI SHINK474758

315NURUL NADIA BINTI ADENANAC13444

316FOO LEE YIN961030065618

317CHONG WOEI NI960530065003

318MUHAMMAD AMIRUL ARSYAD BIN NASIR960611065179

319KONG YEN LENG960417065466

320SITI SALFIRA BT ZAIDI960509035782

321TAN JIET THONG960323065641

322MUHAMMAD ALIFF IKHMAL BIN ZURAIMEY960407065083

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

323CYNTHIA KOM KAH YUAN961231015262

324FAWWAZUL QARNAEEN961226065935

325SOO YEE HAO961203065959

326REDZUAN BIN BAKAR960502335061

327LEE WEN TAT960509065105

328ENGKU FAHMI ADHA961025115481

329NURUL HIDAYAH BT MOHD JAM961118065524

330CHANG KHEE YEN961124065555

331NAVINADEWI A/P RAMU950929065524

332LEE VAI LEH951130065843

333TANG SHEA YAN951118065154

334MUHAMMAD ABD HAFIZAN B ABD MALIK951227065225

335KONG SING CHEONG950715065625

336MOHAMAD SAFIK BIN SAFRI960222065597

337MOHD. FAZLI HISYAM BIN MOHD KABRI960302065677

338NG MEI YI951204065740

339NG SHAO KANG950201065273

340AMUTHYNY A/P BALACHANDRAN960807065205

341YAP ZE FOONG960715065261

342AHMAD AIZUDDIN BIN AZMAN961030065749

343LOH YEE WEN961028065096

344NOR SUAIDA BINTI BABA961026335128

345MANGAYAKARASI A/P GANESANAD74038

346MOHD FAIZOL BIN MOHD RAFI960604035721

347MUHAMMAD FAZRIL960601066047

348SITI NURSYAZWANI B MOHD YASIR960522065708

349CHAN LING YOKE960317065012

350RABIATUL ADAWIYAH BINTI ZAHA960316065184

351NUR SYUHADA BT SAHARUDIN960217065082

352AHMAD ZUHAIRUZAMAN BIN MOHD NOOR961202035643

353NUR ALIAA NATASHA BTE SHAMSUDIN961130075194

354NUR INTAN SYAZANI BT MOHD SAHARIM961122065770

355LIM WAN KING960214065079

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

356AN NADIRAH BT AMRAN960207065206

357MUHAMMAD FAZLAN B MOHD RASLI960122065223

358THINAGARAN A/L SAMINDAN960114065207

359LIEW WAI YING960103065260

360NUR'AIN AFIFAH BT AHMAD KAMAL961205086462

361MANITA YAP960728075018

362NURHIDAYAH BT MOHD RAZALI96519065010

363KELVIN LIM961227065857

364NURUDDIN BIN SENIK960728335021

365NURUL SHAHANIM BINTI ROSLI960420115110

366MUHAMMAD IKHWAN BIN AMALUDIN960308065803

367MUHAMMAD AMAR THAQIF BIN ROSLI960215145521

368HO KAI XIN950420065476

369MUHAMMAD SYAIRANI BIN MOHD ROZI960716045181

370NUR FATEEN AIDA BT JASNI960801065460

371MOHD HAFIZUL HELMIE BIN MOHD NASIR960905465047

372SHOMA SUNDARAM960709065345

373GAN KOK FHONG960626065809

374OWL SIEW YIN960515065224

375OWL SIEW KEI960515065216

376NUR ASSYAKIRA BT ROSDI960511016696

377MUHAMMMAD NUR AISAMUDDIN B MOHD NAZLIAD12389

378CHE WAN MOHD RIDZWANAC14898

379BENJAMIN FOONG WENG CHENN960128065195

380MOHAMAD RAIZFIQAL BIN MOHD RADZUANK713899

381MOHAMAD SAIFUL ADHA BIN YUSRY960428035131

382LIM RUI SONG960422065145

383CHIA PAULYNN960418065070

384MUHAMMAD IRFAN BIN RUSLAN960409065159

385NURUL FARISHA HAZIRA BINTI MOHD SHAM960220065198

386MOHAMAD AMIRUL SYAFIQ BIN MOHD AMRI961218035003

387TAN YAN TUNG960209065058

388CHOU JUN HAO961121065111

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

389HIEW FOOK WAI960126065159

390TAN CEE YEONG960104065043

391NUR DIYANA BT NORZE @ AHMAD NORZI960713065276

392FARRAH ADRIANA BT MOHD ROZI960912045120

393HENG YI SHUAN961231065278

394MASLIAH BINTI AHMAD MUYAT961111065660

395TAN WAI HONG961207065307

396NURSYAMIMI BT ZULKURNAIN960901035154

397CHEE YEE HUI960513065554

398NURUL AIMI NABILAH BINTI MOHD ASRI961018065310

399MUHAMMAD RIDZUAN BIN MAT NAFI961020045023

400SHUHADA MULIANI BINTI AHMAD RASA'ARIM961017065402

401PAVITRAN A/L RAMASAMY960920065113

402NABILA BINTI ABD. JAMIL960916235036

403SUHAILI BINTI NAWANG960916036272

404LIM SU CHERN961325065573

405TANG YUNG LI960422065524

406NURUL SYAHIRA BINTI MT HISA961207065614

407LUI WAI TENG960219065448

408LAI HUI WEI960705065698

409MUHAMMAD TAUFIQ BIN ABDUL RASHIDAD09177

410AIN [email protected] HUEY YIN960425115574

411WEE SER WEI960310065490

412SHANGKARI NAIR961218065556

413TAN CHI YUEN960903065090

414TAN SHEW HWEE960311085012

415MUHAMMAD RIDZUAN BIN ZAKRI960225065111

416MUHAMMAD HAZRUL BIN MOHD KABRI941006065185

417MUHAMMAD HARIZ IQBAL BIN MOHD KHALID941227065111

418MUHAMAD AMRAN BIN ATAN941219065031

419MOHD FAHMI BIN MAKHTAR941218065099

420MOHAMAD IZAIDI BIN IBRAHIM941014065417

421FOONG SHIN HAOU940914065071

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

422MUHAMMAD FAIZAL B.MOHD RAFI941121035571

423MUHAMMAD AIZAT AIZUDDIN BIN AZIZ941225065273

424HAFIRUDDIN BIN ABDULLAH941217065855

425MUHAMMAD SYAIFUL HAKIMI BIN LOKMAN941119035353

426MUHAMMAD AMIRUL SYAFIQ BIN MOHD APANDI941107065221

427RUGUINDRAN A / L M. SEKARAN940107065147

428MUHAMMAD RIDHWAN BIN IBRAHIM940220065149

429MOHD FAHEM FARHAN BIN SANI940303015171

430BENJAMIN LAGUB ROBIN940223136213

431MOHAMAD FARIZUAN NASHARUDDIN940116025577

432MUHAMMAD RAZIAN BIN ISMAIL940120065563

433MUHAMMAD AZZAM BIN ABD AZIZ940708035947

434ABDUL SYAFIK BIN ABDUL MALIK940621065043

435MOHAMAD RIDZUAN BIN MOHAMAD NORZAM940909015811

436LIM YEAN CHI940420065282

437LIM YEAN HONG941228065092

438LAU CHIN CHOO941009075098

439NUR SYAFIQAH BT MUSTAFA940918065562

440VASHARNI A/P K LOKITHASAN940802065552

441ASHA A/P MAHALINGAM940801146406

442LEE XUE YING940730065106

443KOK JIA SHIN941103065056

444LEE CHEAN LIN940711065047

445DONALD LEE VAI ON940302085645

446CHEONG CHUN YUEN940411065141

447LEE JIN YANG940224065269

448KOK SIEW WENG940627065159

449NG SU LENG940420065047

450CHONG YOKE CHENG940508065308

451ALSEN WOON ZHENG SHENG931121065093

452GAN CHEW CHING930916065500

453PANG CHI YEAN940829065202

454NURUL FARAH ASIKIN BT MD RAMLAN940204065448

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

455ELAINE WHONG SIN YEE940302015890

456ANNIE LEE940506065478

457DHARSHINI A/P MAHANDRAN941028065506

458KARTIGA A/P GANESAN941111065152

459KAN FU HORN941026065377

460LIM JING YI940914015218

461GO YI NEE940924065008

462PANG CHIN YONG940814065189

463PANG CHIN XIANG940814065197

464CHU PEI TUNG930830065438

465SOO MEI JIN930324065056

466TONG EN RU940821065072

467LOW LI SA941102065302

468TANG YUNG KANG941201065041

469LIM YEAN FEN940202065364

470WONG KIM LEE940919065070

471PHANG LEE YEE940126065900

472TIN VI LIAM941006065089

473MOHAMMAD RADZI BIN ABDUL RASID940922045521

474NG KA YING940914065020

475GOH JIA HAO940806065787

476CHOO WOON HAU940730065149

477NUR ASMIDAR BT ZAHIB941228065172

478TAN KAI JIAN941209065337

479DHURKA DEVI A/P K. ANANTHAN941207065050

480JAYA DEVI A/P K ANATHAN941207065042

481WAN NUR ATIQAH BT WAN YUSRI941013065204

482DINESH A/L NILAMEKAN940711016245

483NUR SHAFIQAH BINTI MUHAMMAD ALI941022115664

484PANG SWEE SENG930211065009

485AMIRUL ARIF B ABDULLAH940404065207

486AYU FATIHAH BINTI MOHAMAD940401055548

487NURUL AKMAR LIZA BT RAMLEE940324065338

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

488RAHIMIE B ABD RAOF940315065571

489WONG XUE YI940106105274

490JOANNE PHUA931221065074

491WONG SOOK TING940111065924

492MUHAMMAD ASYRAF B RUSLAN940117065255

493NUR AMIRA BT ZULKIFLI940603115684

494NG SU KUAN940420065039

495JOSEPH GABRIEAL A/L FABIAN JOE940506065451

496NUR FAZIERA BT NAZARUDDIN940426065160

497NIK NOOR FIKRI BIN NIK MUSTAFA941205146455

498ASSYEKIN BT MOHD HAMSAN940112065096

499LOW LIK SIEN941216065028

500TAM SHIEN YOU940813065005

501ONG JIA HUEY940221065212

502WONG CHUN CHEW931028065101

503LIM HOW HUI930616065031

504CHENG CHOOK YEN930510065543

505MUHAMMAD HAMDAN BIN MUKTAR941116065135

506CHIN YEE TENG940731065300

507AU YONG CHUI CHAN941028065186

508RAGAVAN A/L PERMAL941026066193

509LEE WENG HEI930312065139

510YANG MEI HUI930628065194

511PHANG BOON SOON930511065481

512LEE LI XIAN930514065620

513GOH JU YUN940429065019

514NIK NOR FARHANA BT HUSISN940319065544

515MOHAMAD HAFIZ BIN BASIR940304025531

516LYO PUI FEN940101065250

517LEGANATH A/L R SELVAM940606065491

518MUHAMMAD NAQIUDDIN BIN ABDULLAH940406035765

519NOR HIDAYAH BT NORDIN940419065162

520DARCHINI A/P MARTANDAWAR940519065426

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

521SHURVINDRAN A/L SIVAKUMAR940505065193

522SAM WAI LUN930901065073

523NIN JIN SHUN930901065057

524THONG CHOON HOU931120065227

525KONG WAI YEE930921065388

526NOR ASMINDA BINTI ZURAIME941211065600

527TAN SIN TENG940318065336

528SHAHRIL AZLAN BIN MOHTAR940221065407

529TANMIMI ABDULLAH BIN WAHAB940902065269

530LAU YIEN YUN940506065224

531AMIR HAKIM BIN SAMSUDIN941006035189

532LEE CHEE SENG930929065171

533HAFIZAH BT HASBULLAH940601086648

534MUHAMMAD FAKHRI BIN ZAINUDDIN940902065373

535LEE WAI KUAN940711106590

536YAP PUI SZE930911065464

537CHOW HUI QI930403065070

538WONG CHEN WAI940721065171

539NORHIDAYAH BT AWANG940828115220

540NURUL ATHIRAH BT ZAKARIA941006065484

541INTAN NABILA BT YAHUZA940909065704

542TAN REN CHUNG941019065571

543SU YING SIAN940830065269

544MOHD KHALILLUR RAHMAN BIN ABDUL AZIZ940823036451

545LEE YENG YENG940812065118

546HENG WEI THONG940811065060

547CHEW CHOR JING940809065176

548MUSHKIRI BIN AHMAD MUYAT940901065195

549DIANA MASTURA BT SAID941209155534

550LIEW HUI SHAN941209065476

551WAN HASHRIDZ DANIEL BIN WAN ABU BAKAR941115065459

552SYAFIQAH NADIRAH BT ABDULLAH941109065428

553LIM KOK CHIANG930401065325

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

554WAI KIN TIC930228065857

555TAN JIT SENG930427086685

556LIM HENG ANN930529065041

557LIM YONG KENG940302065687

558LIM THIAM SIONG940503065069

559WONG YUEN WAH940419055319

560NUR ANASYUHAH BT MOHD FAUZAN940430035386

561MUHAMMAD FUAD B SAHARUDIN940504065861

562NURASMANIZA BINTI WVJOYO940509065270

563LEE KIAN HONG930908065463

564CHIN JIA CHUN930828065375

565CHE NOOR AISHAH BT CHE ISMAIL941106065238

566NOOR SYAHIDATUL AMIRA BT ABDUL RAHMAN940502065024

567LEE YOU LOUN940305116013

568SIOW E VON930709065380

569ABDUL AZHAR BIN ABDUL AZIZ941021065247

570FOO EE CHIN940911065148

571LEE CHEE HAO930316065099

572YONG VOON LI931105065210

573MUHD ASHRAF BIN ABD AZIZ941116065303

574SITI EMILIA AZLIN BT MOHD YASIR940607055404

575LEE SHYAN BIN941205065001

576MUHAMMAD ZAINI BIN ROHANI941010035915

577LEE TIEN YEE940918065079

578NIK MOHD SYAFIQ BIN NIK AHMAD941109065399

579HANG KWONG YEEK940729065037

580PRIYADHARISHINY A / P RAJEINDRAM940907105434

581NUR FARAH DINA BT MOHD SAID940405106410

582NABILAH ATIKAH BT MOHD NAZERI940328145204

583CHONG KAH SENG940415065333

584THEN NAN BIN940710065107

585MELISSA LEE KAY WAI940628065206

586OH SHI PANG940626016021

BIL.NAMA PENUHNO. KAD PENGENALANTANDATANGAN

587WONG KEE BOON940623065709

588WAN HELMY SYAMIR B WAN MOHAMAD940530065371

589CHUAN YEE TENG941220065700

590MOHAMMAD ISPIKARAQ AHMAD RASAARIM940112065547

591NURSUHAILA BINTI MOHD SALLEH941109065364

592NURUL AIMI AMANINA BINTI MOHAMAD ASRI940404035630

593FARAH IZZATI HANANI BINTI ABDUL GHAFAR940815065236

594KEE LI BING940924065032

595TIVENASURESA A/L RAJAGOPAL941202066097

596M. DINESHNI A/P MUTHUKAMARU941124065186

597WONG SHEEN JIAN940712105207

598HAVEENESH A/L RETNASINGAM941123145897

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU KUANTAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU KUANTAN

7 JULAI 2010

8.00 PAGI

KANTIN SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU

598

PN ROZILA BINTI OMAR

PENGETUA

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU

PN WAN INTAN SHARINA BT WAN ABDUL MAJID

PN NOR HALAWATY BT MUSTAFA

PN ZALINA BT ISMAIL

PN ROZILA BINTI OMAR

NOR EMILYA BT ARIFIN

NURFATHIN ATHIRAH BT AZHAR

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU

PN ROZILA BT OMAR

PN SULIATI BT HAMZAH

PN SIM CHIEW LENG

PN NIK HAZMAH BT NIK IBRAHIM

CIK TAY BEE KENG

NUR SUHAILA BT MOHD SALLEH

HANG KWONG YEEK

FARAH IZZATI HANANI BT ABD GHAFAR

CHONG KAH SING

20,000.00

NURFARHANA BT MOHD NAZERI

PANG SWEE SING

KAMARULZAMAN & ASSOCIATION

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU KUANTAN

SEKOLAH MENENGAH KEBANGSAAN SEMAMBU

9.00 pagi

SEKOLAH MENENGAH

KEBANGSAAN SEMAMBU KUANTAN

8,000.00

KUANTAN

NO. KELUARAN : 01 PINDAAN : 00 TARIKH : 01 FEBRUARI 2010 8